چاپ بنر يک فن تخصصي و نيازمند مهارت و شناخت تخصصي

چاپ بنر يک فن تخصصي و نيازمند مهارت و شناخت تخصصي

 

چاپ فلکسي

     فلکسي يا فلکس سازه اي است که در تابلو هاي سر درمغازه ها، مراکز خريد، تابلوهاي عابر پياده، برخي ازبيلبوردها و به طور خلاصه براي تابلوهايي که لامپ مهتابي دارند استفاده مي شود. فلکسي نور را از خود عبور مي دهد درحاليکه بنر اين قابليت را ندارد و بايستي ازجلو به بنر نور تابانده شود. به دليل وجود لامپ مهتابي در فلکسي معمولا کمي تيره تر چاپ مي شود.

قيمت چاپ بنر

     قيمت چاپ بنر يا قيمت چاپ فلکسي بستگي به متريال مصرفي دارد . زيرا کره اي بودن يا چيني بودن متريال در قيمت نهايي تاثيرگذار است. جهت بررسي وتخمين قيمت درهمان مرحله سفارش جاپ بنر بايستي از راهنمايي هاي متخصصين اين امر استفاده کرد

 تفاوتهاي بين بنر و با فلکس

     يکي از تفاوتهاي بين بنر و يا پوستر با فلکس امکان قرار دادن پوستر و بنر درهر جايي مي باشد درحاليکه فلکس تنها براي يک مکان خاص تعبيه مي شود مثلا سر در مغازه. هزينه طراحي و چاپ بنرها از پوستر ارزان تر است. علاوه بر ارزان بودن بنر ، چاپ سريع و دسترسي آسان و متنوع بودن نيز از ديگر مزاياي بنر است.

بنر و فلکس و کاربرد هاي آن

     بنر براي بيلبورد هاو فلکس براي تابلو مراکز فروش مناسب مي باشد. بنر در اماکن مذهبي و اتحاديه هاي صنفي و انواع کسب و کار استفاده مي شود.

بنر و فلکس و لمپوست بنر

     لمپوست بنر سازه اي تبليغاتي است که از ميله‌هاي مستطيلي در ابعاد يک متر درسه متر تشکيل شده است که اين ميله ها در محل مورد نظر نصب مي شوند و از آنها جهت نمايش بنر استفاده مي شود. اين سازه، سازه اي جديد و مدرن جهت تبليغات مي باشد که ازمزاياي آن مي توان امکان اجراي تبليغات درابعاد مختلف را نام برد. يکي ازمزاياي ديگر لمپوست بنرها هزينه کمتر نسبت به ساير سازه هاي تبليغاتي مي باشد. از لمپوست بنرها مي توان در دانشگاه ها و ادارات، مراکز فرهنگي ورزشي و در اتوبان ها و بزرگراه ها استفاده کرد.

شيوه ي چاپ بنر و فلکسي

     در چاپ بنر و فلکسي از چاپ اکوسالونت يا سالونت استفاده مي شود که چاپ سالونت ارزانتر بوده ولي چاپ اکوسالونت نوع جديدي از چاپ بنر است که کيفيت بالاتر و بي خطر بودن از خصوصيات آن است.

     بنر در تبليغات محيطي بسيار تاثيرگزار بوده و استفاده زيادي در تبليغات پيدا کرده است. در واقع بنر را پوستري تبليغاتي مي توان فرض کرد که در سايزهاي بزرگتر مورد مصرف قرار مي گيرد. بنر را از بيلبوردها گرفته تا درنمايشگاههاي مختلف بسته به نوع مصرف استفاده مي کنند. چاپ بنر نيازمند تخصص است و هر مرکز چاپ بنر را نمي توان به عنوان مرکز مطلوب براي چاپ درنظر گرفت. بنر جنس هاي مختلفي دارد ، بنر بسته به نياز وکاربري انواع مختلفي دارد بنابراين بايستي مشتري با اطلاع به مورد مصرف بنر اقدام به سفارش چاپ بنر نمايد.

ادامه مطلب : چاپ بنر

مشاوره ، سفارش آنلاين چاپ و استعلام قيمت با مشاوران ما

پيشنهاد مي کنيم براي دريافت اطلاعات بيشتر در  زمينه هاي مختلف چاپ از مقالات ديگر  و ويدئو هاي سايت بازديد کنيد و براي دريافت مشاوره  با ما در تماس باشيد.      ( شماره هاي تماس مجموعه  02177335593 , 09101400024 )

براي مشاهده سايت و سفارش آنلاين روي لينک هاي زير کليک کنيد :

 

 

برچسب ها: چاپ,بنر,یک,فن,تخصصی,و,نیازمند,مهارت,و,شناخت,تخصصی,
[ پنجشنبه 8 اسفند 1398 ] [ 20:29 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

يک مرکز تخصصي ايملپنت

ايمپلنت دندان

امروزه در عصر دندان پزشکي روش هاي جديدي براي جايگزيني دندان هاي از دست رفته به وجود آمده است. يکي از اين روش ها که از محبوبيت بسياري برخوردار است ، ايمپلنت دندان است. ايمپلنت هاي دندان به علت مزاياي زيادي که دارند که از جمله آن مي توان به زيبايي و طبيعي بودن آن ها و مقاومت استقامت بالايي که دارند اشاره کرد. ايمپلنت يکي از عمل هاي تخصصي دندان به حساب مي آيد که بايد توسط متخصص ايمپلنت و در يک مرکز تخصصي ايملپنت انجام شود. حال با هم همراه شويم تا زواياي مختلف ايمپلنت دندان را بررسي کنيم.

جنس ايمپلنت دندان

ايمپلنت هاي دندان معمولاً از جنس تيتانيوم هستند. علت اين امر هم اين است که تيتانيوم در برابر ضربه و خوردگي مقاومت بالايي دارد و همچنين نکته ديگر در مورد آن اين است که توسط بدن بسيار راحت پذيرفته مي شود و پس زده نمي شود. البته موارد نادري هم ممکن است وجود داشته باشد که به تيتانيوم حساسيت داشته باشند. سابقه طولاني مدت ايمپلنت هاي تيتانيومي يکي از علل پر کاربرد بودن آن ها است. در مواردي که حساسيت وجود داشته باشد ، مي توان از ايمپلنت هايي با جنس مختلف نظير زيرکونيوم استفاده کرد.

اجزاي ايمپلنت دندان

kbe_f5.jpg

به نقل از پارس نيوز، ايمپلنت هاي دندان انواع مختلفي دارند. از ميني ايمپلنت ها گرفته تا ايمپلنت هايي با قطر بزرگ و قطر کوچک. به همين علت تعداد اجزاي آن هميشه ثابت نيست. اما اجزاي اصلي آن به ترتيب زير هستند :

1- فيکسچر : پايه ايمپلنت که حکم همان ريشه دندان جديد را دارد فيکسچر ناميده مي شود. فيکسچر ها بايد در داخل استخوان فک قرار بگيرند تا با آن پيوند برقرار کنند و بتوانند پايه محکمي براي تاج يا روکش دندان باشند.

2- اباتمنت : رابط بين فيکسچر و روکش دندان است. اين قسمت مياني از انتها شکلي مانند پيچ و مهره دارد که در داخل فيکسچر چفت مي شود. همچنين سري گرد دارد که محل قرار گيري روکش دندان است.

3- تاج دندان : همان روکش يا دندان مصنوعي است با اين تفاوت که متناسب با دندان هاي طبيعي هر شخص و به صورت اختصاصي براي او تهيه و توليد مي شود. بنابراين وقتي در دخال دهان قرار گرفت کاملاً طبيعي جلوه مي کند.

مراحل کاشت ايمپلنت دندان

براي کاشت ايمپلنت دندان بايد ابتدا به يک متخصص ايمپلنت مراجعه کرد تا به دقت دندان ها را بررسي کند و با مشاهده عکس ها نظر تخصصي دهد. در صورتي که مشکلي براي انجام ايمپلنت نبود ، روزي براي انجام عمل تعيين مي شود.

در روزي که مراجعه مي کنيد نخسب نياز به بي حسي موضعي است تا منطقه تحت عمل کاملاً بي حس باشد و معمولاً نيازي به بيهوشي نيست. اولين کار کاشت پايه است. پايه بايد در داخل استخوان فک محکم شود. بنابراين کار با برش لثه و دسترسي به استخوان فک ادامه مي يابد. پس از دسترسي با استفاده مته يا دريل مخصوص سوراخي بر روي استخوان فک ايجاد مي شود. اين سوراخ بايد متناسب با فيکسچري که قصد کاشتش را داريم ايجاد شود. جراح بايد دقت کند تا به عصب هاي حساس استخوان فک آسيبي وارد نکند. همچنين در مواقعي که استخوان فک به ميزان کافي وجود ندارد بايد ابتدا با استفاده از پيوند استخوان ، استخوان فک در آن نقطه مورد نظر را به حد مطلوب رساند و سپس اقدام به ايمپلنت دندان کرد. پس از ايجاد سوراخ اقدام به قرارگيري پايه در داخل آن مي کنيم. حال بايد مدتي به استخوان فک مهلت داد تا با فيکسچر ارتباط برقرار کند و با رشد بسيار خفيف و نرمش آن را در بر بگيرد تا کاملاً مانند يک ريشه دندان طبيعي چفت و محکم شود.

اين مدت استراحت احتمالاً يکي دو ماهي يا شايد بيشتر هم طول بکشد. اين مدت زياد شايد در ابتدا زياد جالب به نظر نرسد اما مطمئن باشيد که براي داشتن يک ايمپلنت دندان موفق و سالم واجب است. نکته ديگر اين است که روکش يا همان تاج دندان نيز مدتي طول مي کشد تا ساخته شود. از همين بازه استراحت استخوان فک مي توان براي توليد آن در لابراتور استفاده کرد.

پس از گذشت اين چند ماه و توليد تاج دندان و مراجعه مجدد به مرکز ، جراح پيوند ميان فيکسچر و استخوان را بررسي مي کند و در صورت مساعد بودن وضعيت به سراغ ادامه مراحل کاشت ايمپلنت مي رويم. دوباره براي دسترسي به پايه برشي بر روي لثه داده مي شود و اين بار نوبت قرارگيري اباتمنت بر روي فيکسچر است و پس از آن نيز تاج دندان توليد شده بر روي رابط قرار مي گيرد و پس از بخيه هاي نهايي کار به اتمام مي رسد.

پس از عمل نيز بايد به صحبت هاي جراح در مورد نحوه نگهداري و مراقبت از ايمپلنت توجه کنيد تا طول عمر ايمپلنت هايتان را بالا ببريد.

برند ايمپلنت دندان

ايمپلنت ها همانطور که مي دانيد شامل پايه هايي هستند که در درون فک قرار مي گيرند. اين پايه ها توسط کارخانه هاي متفاوت در کشور گوناگون ساخته مي شوند . براي آشنايي با برند هاي ايمپلنت به مقاله زير مراجعه کنيد.

برند ايمپلنت دندان

مزاياي ايمپلنت دندان

حال که در مورد مراحل انجام ايمپلنت صحبت کرديم نوبت به توضيح مزايا و علت محبوبيت ايمپلنت دندان در جهان رسيده است. ايمپلنت مزاياي زيادي دارد که مهم ترين آن ها را در زير ليست مي کنيم :

1- مقاومت بالا : بر خلاف ساير روش هاي جايگزيني مانند دندان مصنوعي که مقاومت چنداني ندارند ، ايمپلنت هاي دندان به علت نوع کاشت منحصر به فرد که همانند يک دندان طبيعي در داخل استخوان محکم مي شوند ، مقاومت بسيار بهتري دارند.

2- طول عمر بالا : ايمپلنت هاي دندان در صورتي که به خوبي مراقبت شوند و نگهداري از آن ها به درستي انجام شود طول عمر بالايي دارند و شايد يک عمر براي فرد دوام بياورند.

3- زيبايي ظاهري : از آن جايي که تاج دندان هاي ايمپلنت در لابراتور ساخته مي شود ، ظاهري مشابه دندان هاي طبيعي فرد خواهند داشت و پس از قرارگيري در داخل دهان به سادگي قابل تشخيص و تمييز نخواهند بود.

4- بهبود جويدن و سخنوري : براي افرادي که از دندان مصنوعي استفاده مي کنند هميشه لق زدن دندان مصنوعي در داخل دهان عذاب زيادي را به دنبال داشته است اما ايمپلنت دندان چئن دقيقاً مانند دندان هاي طبيعي در استخوان فک محکم مي شود و لق زدن ندارد بسياري از اين نواقص را جبران مي کند.

قيمت ايمپلنت دندان

براي اطلاع از آخرين قيمت هاي ايمپلنت دندان مي توانيد به سايت مراجعه کنيد.

قيمت ايمپلنت دندان

 

 

برچسب ها: یک,مرکز,تخصصی,ایملپنت,
[ يکشنبه 8 تير 1399 ] [ 22:46 ] [ کاووسی فر ]
[ ]
صفحه قبل 1 صفحه بعد